Prawidłowe oznakowaniePrawidłowe oznakowanie, czyli jak zachować się po wypadku

Pamiętaj jeżeli masz AC w Allianz to pobierz aplikację POMOC Allianz i wszystko załatwisz z miejsca wypadku, w sposób bardzo prosty.

pobierz aplikację Allianz Pomoc ze strony www.allianz.pl pobierz instrukcję jak to zrobić, następnie wpisz do aplikacji niezbędne dane i możesz dalej z niej korzystać, oczywiście nie życzymy nikomu aby miał okazję do tego, ale jak już zdarzy się nieoczekiwane to uprość sobie życie.

Pamiętaj również o prawidłowym zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, tak aby w miarę możliwości nie powodowało ono dodatkowych zagrożeń dla innych uczestników ruchu, jeżeli nie posiadasz odpowiedniego sprzętu, wystaw trójkąt ostrzegawczy i poczekaj na Pomoc drogową.

W razie wypadku udzielenie pierwszej pomocy poszkodowanym jest Twoim obowiązkiem, nie zapomnij również o wezwaniu odpowiednich służb.

Related Post

OC pracownika BHP

Ubezpieczenie OC przedsiębiorcy prowadzącego działalność z zakresu BHP (Klauzula nr 11)Ubezpieczenie OC przedsiębiorcy prowadzącego działalność z zakresu BHP (Klauzula nr 11)Ubezpieczenie OC może również wykupić pracownik odpowiedzialny za BHP w firmie. Ubezpieczeniem objęta jest odpowiedzialność cywilna Ubezpieczonego za szkody powstałe w związku z wykonywaniem zawodu pracownika służb BHP. Ubezpieczenie skierowane jest do: osób fizycznych