Prawidłowe oznakowaniePrawidłowe oznakowanie, czyli jak zachować się po wypadku

Pamiętaj jeżeli masz AC w Allianz to pobierz aplikację POMOC Allianz i wszystko załatwisz z miejsca wypadku, w sposób bardzo prosty.

pobierz aplikację Allianz Pomoc ze strony www.allianz.pl pobierz instrukcję jak to zrobić, następnie wpisz do aplikacji niezbędne dane i możesz dalej z niej korzystać, oczywiście nie życzymy nikomu aby miał okazję do tego, ale jak już zdarzy się nieoczekiwane to uprość sobie życie.

Pamiętaj również o prawidłowym zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, tak aby w miarę możliwości nie powodowało ono dodatkowych zagrożeń dla innych uczestników ruchu, jeżeli nie posiadasz odpowiedniego sprzętu, wystaw trójkąt ostrzegawczy i poczekaj na Pomoc drogową.

W razie wypadku udzielenie pierwszej pomocy poszkodowanym jest Twoim obowiązkiem, nie zapomnij również o wezwaniu odpowiednich służb.

Related Post

Odpowiedzialność karna głównego księgowego

Ubezpieczenie OC przedsiębiorcy prowadzącego działalność konsultingowąUbezpieczenie OC przedsiębiorcy prowadzącego działalność konsultingowąUbezpieczenie OC przedsiębiorcy prowadzącego działalność konsultingową (świadczenie usług doradczych), jest to najlepsza opcja dla osób świadczących usługi doradczo-konsultingowe w zakresie wniosków unijnych, dla firm i instytucji. Działalności zawodowej mającej podlegać