Prawidłowe oznakowaniePrawidłowe oznakowanie, czyli jak zachować się po wypadku

Pamiętaj jeżeli masz AC w Allianz to pobierz aplikację POMOC Allianz i wszystko załatwisz z miejsca wypadku, w sposób bardzo prosty.

pobierz aplikację Allianz Pomoc ze strony www.allianz.pl pobierz instrukcję jak to zrobić, następnie wpisz do aplikacji niezbędne dane i możesz dalej z niej korzystać, oczywiście nie życzymy nikomu aby miał okazję do tego, ale jak już zdarzy się nieoczekiwane to uprość sobie życie.

Pamiętaj również o prawidłowym zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, tak aby w miarę możliwości nie powodowało ono dodatkowych zagrożeń dla innych uczestników ruchu, jeżeli nie posiadasz odpowiedniego sprzętu, wystaw trójkąt ostrzegawczy i poczekaj na Pomoc drogową.

W razie wypadku udzielenie pierwszej pomocy poszkodowanym jest Twoim obowiązkiem, nie zapomnij również o wezwaniu odpowiednich służb.

Related Post

Ubezpieczenie OC pracowni projektowej / pracowni projektowaniaUbezpieczenie OC pracowni projektowej / pracowni projektowaniaUbezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywania zawodu – OC pracowni projektowej / pracowni projektowania wnętrz.   Na mocy niniejszej klauzuli, Allianz obejmuje ochroną ubezpieczeniową odpowiedzialność cywilną Ubezpieczonego przedsiębiorcy za szkody