Pracujesz za granicą
Pracujesz za granicą a jeszcze nie posiadasz ubezpieczenia ?

zastanów się co robisz, ubezpieczenie w wielu krajach jest traktowane priorytetowo, więc bez ubezpieczenia nie będziesz mieć możliwości podjęcia pracy, ale jak nawet masz taką możliwość to zastanów się nad konsekwencjami pomocy medycznej w razie potrzeby, koszty oczywiście są różne. W zależności od kraju, w którym jesteś, ale pamiętaj często zapracowane ciężko pieniądze nie pokryją nawet części świadczenia. Pomyśl aby nie było za późno !

pracujesz za granicą ?

Poniżej zamieszczone przykładowe koszty podczas urlopu, przedstawione przez likwidację szkód.

Podsumowując informację o poniesionych kosztach przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe zastanów się czy nie warto podnieść sumy ubezpieczenia, gdyż najczęściej spotyka się klientów którzy proszą o kalkulację z najniższymi sumami, warto sprawdzić ile kosztuje ubezpieczenie z mała suma ubezpieczenia a ile z dużą może okazać się, że różnica w kosztach jest niewielka.

Zawsze przed wyjazdem warto jest sprawdzić wiele opcji zakresu i sumy, aby potem nie było rozczarowania, aby nie okazało się że to co zarobisz musisz wydać na koszty leczenia a nawet, że zabraknie ci zarobionych pieniędzy, nie jesteś zdecydowany poczytaj sobie w internecie o przypadkach kosztów leczenia, nie musisz korzystać z naszych przykładów, informacji w internecie jest sporo.

Pamiętaj w wielu krajach posiadanie ubezpieczenia jest obowiązkowe, nawet jeżeli się nic nie stanie możesz mieć kłopoty w wyniku kontroli urzędów celnych lub innych odpowiedzialnych za sprawdzenie poprawności wykonywania przepisów danego kraju.

Ubezpieczenie obejmuje przede wszystkim koszty leczenia, które jak widać w przedstawionych przykładach mogą być bardzo kosztowne, wybór sumy ubezpieczenia zależy od Ciebie, polecam wybór od 200 000 zł, ale dostępne są w przedziale 20 000 zł do 600 000 zł.

Transport medyczny nie pomniejsza sumy ubezpieczenia, jest dostępny niezależnie od sumy na jaką się ubezpieczysz.

 

z sumą ubezpieczenia od 100 000 do 1 500 000 PLN dla opcji koszty leczenia i assistance w podróży,

NNW – następstwa  nieszczęśliwych wypadków od 5000 do 100 000 PLN 

OC z Życiu prywatnym od 10 000 do 1 000 000 PLN

Related Post

OC pracownika BHP

Ubezpieczenie OC przedsiębiorcy prowadzącego działalność z zakresu BHP (Klauzula nr 11)Ubezpieczenie OC przedsiębiorcy prowadzącego działalność z zakresu BHP (Klauzula nr 11)Ubezpieczenie OC może również wykupić pracownik odpowiedzialny za BHP w firmie. Ubezpieczeniem objęta jest odpowiedzialność cywilna Ubezpieczonego za szkody powstałe w związku z wykonywaniem zawodu pracownika służb BHP. Ubezpieczenie skierowane jest do: osób fizycznych