Pracujesz za granicą
Pracujesz za granicą,

a jeszcze nie posiadasz ubezpieczenia?

zastanów się co robisz, ubezpieczenie w wielu krajach jest traktowane priorytetowo, więc bez ubezpieczenia nie będziesz mieć możliwości podjęcia pracy, ale jak nawet masz taką możliwość to zastanów się nad konsekwencjami pomocy medycznej w razie potrzeby, koszty oczywiście są różne. W zależności od kraju, w którym jesteś, ale pamiętaj często zapracowane ciężko pieniądze nie pokryją nawet części świadczenia. Pomyśl aby nie było za późno !

pracujesz za granicą ?

Poniżej zamieszczone przykładowe koszty podczas urlopu, przedstawione przez likwidację szkód.

przykładowe_koszty_leczenia

Podsumowując informację o poniesionych kosztach przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe zastanów się czy nie warto podnieść sumy ubezpieczenia, gdyż najczęściej spotyka się klientów którzy proszą o kalkulację z najniższymi sumami, warto sprawdzić ile kosztuje ubezpieczenie z mała suma ubezpieczenia a ile z dużą może okazać się, że różnica w kosztach jest niewielka.

Zawsze przed wyjazdem warto jest sprawdzić wiele opcji zakresu i sumy, aby potem nie było rozczarowania, aby nie okazało się że to co zarobisz musisz wydać na koszty leczenia a nawet, że zabraknie ci zarobionych pieniędzy, nie jesteś zdecydowany poczytaj sobie w internecie o przypadkach kosztów leczenia, nie musisz korzystać z naszych przykładów, informacji w internecie jest sporo.

Pamiętaj w wielu krajach posiadanie ubezpieczenia jest obowiązkowe, nawet jeżeli się nic nie stanie możesz mieć kłopoty w wyniku kontroli urzędów celnych lub innych odpowiedzialnych za sprawdzenie poprawności wykonywania przepisów danego kraju.

Ubezpieczenie obejmuje przede wszystkim koszty leczenia, które jak widać w przedstawionych przykładach mogą być bardzo kosztowne, wybór sumy ubezpieczenia zależy od Ciebie, polecam wybór od 200 000 zł, ale dostępne są w przedziale 20 000 zł do 600 000 zł.

Transport medyczny nie pomniejsza sumy ubezpieczenia, jest dostępny niezależnie od sumy na jaką się ubezpieczysz.

 

z sumą ubezpieczenia od 100 000 do 1 500 000 PLN dla opcji koszty leczenia i assistance w podróży,

NNW – następstwa  nieszczęśliwych wypadków od 5000 do 100 000 PLN 

OC z Życiu prywatnym od 10 000 do 1 000 000 PLN

Related Post

Odpowiedzialność karna głównego księgowego

Ubezpieczenie OC przedsiębiorcy prowadzącego działalność konsultingowąUbezpieczenie OC przedsiębiorcy prowadzącego działalność konsultingowąUbezpieczenie OC przedsiębiorcy prowadzącego działalność konsultingową (świadczenie usług doradczych), jest to najlepsza opcja dla osób świadczących usługi doradczo-konsultingowe w zakresie wniosków unijnych, dla firm i instytucji. Działalności zawodowej mającej podlegać

ubezpieczenie OC Kancelarii prawnej

OC Ubezpieczenie przedsiębiorcy prowadzącego działalność konsultingową (Klauzula nr 9) .OC Ubezpieczenie przedsiębiorcy prowadzącego działalność konsultingową (Klauzula nr 9) .Ubezpieczenie OC przedsiębiorcy prowadzącego działalność konsultingową (Klauzula nr 9). Ubezpieczeniem objęta jest odpowiedzialność cywilna Ubezpieczonego za szkody powstałe w związku z wykonywaniem działalności z zakresu konsultingu, rozumianego jako: – doradztwo