kontakt e-allianz

dokumenty do pobrania

Dokumenty do pobrania : Uwaga jeżeli poszukujesz aktualnych OWU lub druków to zapytaj, staram się na bieżąco aktualizować, ale nie zawsze się to udaje, ze względu na zmiany, które narzuca nowa ustawa, większość druków została zaktualizowana i obowiązuje od 01.01.2016  ( jeżeli chodzi do druki roszczenia to jeżeli zgłosisz na błędnym druku to Allianz poprosi o aktualizację )

niezbędne dokumenty do pobrania TU Allianz Życie Polska S.A. oraz TUiR Allianz Polska S.A. znajdują się na stronie http://allianz.pl Allianz obsługa Klienta dokumenty do pobrania kliknij w link aby pobrać

Prawidłowe oznakowanie  – TUiR Allianz Polska S.A.  TU Allianz Życie Polska S.A.

Zgłaszanie szkód majątkowych tel: 224 224 224 lub poprzez e-mail szkody@allianz.pl przesyłając w załączniku druk zgłoszenia

 u agenta, w agencji

       Zgłoszenie_roszczenia_Allianz_Rodzina – online pobierz druk wypełnij i wyślij przez formularz kontaktowy na stronie www.allianz.pl

Oświadczenie o sprzedaży pojazdu dla ubezpieczenia OC posiadaczy pojazdów mechanicznych  masz na to 14 dni

oswiadczenie_o_cesji  oświadczenie o cesji z polisy ważne dla kredytobiorców

Umowa kupna – sprzedaży pojazdu umowa kupna sprzedaży samochodu wzór

Umowa darowizny pojazdu/samochodu umowa darowizny pojazdu – samochodu wzór

wszelkie dokumenty dostępne na stronie www.dariuszkasica.pl mają charakter poglądowy i nie stanowią podstawy do roszczeń wobec właściciela strony.

jeżeli masz pytanie to napisz na stronie https://agent.allianz.pl/dariusz.kasica

Pamiętaj niektóre dokumenty muszą być potwierdzone za zgodność z oryginałem, przez uprawnioną osobę w zakładzie pracy lub w agencji.

dodatkowo, masz możliwość wydrukowania dokumentów obsługowych i po wydrukowaniu wysłanie skanu tych dokumentów na poprzez formularz na stronie www.allianz.pl

poprzez formularz na stronie www.allianz.pl możesz zgłosić zakup pojazdu (wysyłasz umowę kupna pojazdu) , sprzedaż pojazdu (wysyłasz oświadczenie o sprzedaży oraz umowę sprzedaży) dokonać zmian na polisie ( formularz aktualizacji danych osobowych/firmy oraz niezbędne dokumenty ) dodatkowo w razie pytań dzwoń na numer infolinii 224 224 224 uzyskasz niezbędne informacje.

Infolinia TUiR Allianz Polska S.A. 224 224 224 lub formularze dostępne on-line opcja zgłaszania poprzez stronę www

po wybraniu opcji : dokumenty do pobrania i załatwieniu swojej sprawy,

 wybierz dla siebie najlepszą opcję !

a następnie wybierz swój Plan, Plan na dziś i jutro, Ubezpieczenie inwestycyjno-ochronne dla Ciebie i Twojej Rodziny

Plan_na_dzis_i_jutro_zakres

powyższy obraz przedstawia zakres ubezpieczeń jaki możesz wybrać , pobierz ten obraz i zastanów się nad tym co jest dla Ciebie ważne.

Jak już dokonasz wyboru skontaktuj się ze mną a razem dopracujemy resztę, pamiętaj w Planie na dziś i jutro zawsze możesz dokonać korekty swojego wyboru, ponieważ w życiu zmienia się wiele, więc i z nami możesz dokonywać zmian.

Wniosek_o_ustanowienie_zmiane_osob_Uposazonych w polisie na życie.