Agent Allianz Complex Dariusz Kasica Plan gwarancja kapitału

Plan gwarancja kapitału

Plan gwarancja kapitału , czyli „Plan z gwarancją kapitału”

Jest umową na życie, w której najważniejszym celem jest długoterminowe gromadzenie kapitału na przyszłość z gwarancją wypłaty określonej sumy.

Możliwość powiększenia wypłaty na koniec umowy Rachunek Zysków.

Kapitał zgromadzony na polisie można wypłacić po zakończeniu umowy jednorazowo lub w formie renty.

Plan gwarancja kapitału – Obszerna oferta umów dodatkowych  przygotowana z myślą o Tobie.

  • Jeśli boisz się konsekwencji nieszczęśliwego wypadku i chcesz, aby twoja rodzina miała środki na opłacanie rachunków powinieneś wybrać umowę „śmierć wskutek NW”.
  • Jeśli chcesz zabezpieczyć się na wypadek swojego inwalidztwa i mieć środki na organizację leczenia i opieki powinieneś pomyśleć o dokupieniu umowy „niezdolności do samodzielnej egzystencji”.
  • Chcesz otrzymać pieniądze, które w razie poważnej choroby pozwolą ci na zakup drogich leków, bądź mieć możliwość podjęcia leczenia w klinikach na całym świecie wybierz umowy „poważnego zachorowania” i „Best Doctors”.
  • Jeśli obawiasz się, że wypadek pokrzyżuje twoje plany i nie będziesz miał na opłatę rachunków zapewnij sobie ochronę z wypłatą pieniędzy za pobyt w szpitalu. Nawet do 180 dni i 500 zł za każdy dzień hospitalizacji.

Jest to rozwiązanie, które pozwala układać plan na przyszłość w zależności od Twoich potrzeb, to Ty decydujesz jaki zakres ubezpieczenia wykupisz i czy dołaczysz do niego umowy dodatkowe dające możliwość zabezpieczenia na wypadek zdarzeń, które mogą nas zaskoczyć, do dyspozycji masz aż 11 umów dodatkowych.  Oczywiście w trakcie trwania polisy możesz dokonywać zmian.

Podsumowując „Plan gwarancja kapitału” jest planem dla osób chcących gromadzić środki na przyszłość ale jednocześnie daje możliwość zabezpieczenia poprzez dokupienie umów dodatkowych w razie wypadku lub choroby.

Nie dość, że otrzymujesz gwarancję wypłaty kapitału to masz pewność dobrego zabezpieczenia, poprzez możliwość dokupienia umów dodatkowych, które dopasowujesz do swoich potrzeb. Gwarantowane są kwoty jakie zrealizujesz po zakończeniu polisy a do tego jeżeli dobrze kontrolujesz zainwestowane środki poprzez inwestycję w odpowiednie fundusze lub wybranie funduszy modelowych, masz możliwość uzyskania dodatkowych środków. Polisa musi być doglądana, nie pozostawiaj jej samej sobie.