Zielona KartaZielona karta, sprawdź czy jej nie potrzebujesz, coraz częściej zdarzają się sytuacje, że jest problemem otrzymanie jej od ręki, dlatego warto o tym pomyśleć przed wyjazdem.

W tych krajach jej potrzebujesz : Albania, Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Czarnogóra, Iran, Izrael, Macedonia, Maroko, Mołdawia, Rosja, Tunezja, Turcja, Ukraina.

Druki Zielonej Karty, muszą być zarejestrowane w systemie, dlatego nie zawsze można ją otrzymać od ręki, dodatkowo w zależności od TU jest ona płatna lub bezpłatna, jeżeli wykupujesz do polisy OC, ale jeżeli chcesz wykupić osobno, to jej koszt jest już znaczny.

W celu dokupienia Zielonej Karty najlepiej udaj się do placówki, w której posiadasz wykupione OC swojego samochodu z kilkudniowym wyprzedzeniem, aby przed samym wyjazdem nie okazało się, że będziesz miał niepotrzebny stres.

Related Post

Ubezpieczenie OC pracowni projektowej / pracowni projektowaniaUbezpieczenie OC pracowni projektowej / pracowni projektowaniaUbezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywania zawodu – OC pracowni projektowej / pracowni projektowania wnętrz.   Na mocy niniejszej klauzuli, Allianz obejmuje ochroną ubezpieczeniową odpowiedzialność cywilną Ubezpieczonego przedsiębiorcy za szkody