Agent Allianz Complex Dariusz Kasica Różnice Allianz EKUZ

Różnice Allianz EKUZ

Różnice Allianz EKUZ ,

Wielu klientów zadaje pytanie po co mi polisa, jak mam kartę EKUZ, a oto podstawowe różnice Allianz EKUZ, Czym się różni EKUZ a Globtroter Allianz

tabela, przedstawia podstawowe różnice jakie będą odczuwalne w przypadku wystąpienia zdarzenia ubezpieczeniowego. Różnice Allianz EKUZ są widoczne i odczuwalne.

Pamiętaj dobre ubezpieczenie powinno chronić i pomóc w przypadku wystąpienia zdarzenia, niezależnie od tego co się stanie czy to zwykłe przeziębienie czy wypadek, jedziesz i jesteś spokojna / y.

Warto wiedzieć jakie różnice Allianz EKUZ występują tuż przed wyjazdem niż po ty jak już będzie za późno.

Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego jest ważna, ale nie pokryje nam większości zdarzeń, które mogą nas spotkać więc uzupełnieniem karty EKUZ powinno być dobrowolne ubezpieczenie, które pokryje nam koszty leczenia i assistance również w prywatnych placówkach medycznych, pokryje nam NNW oraz co nie występuje w ubezpieczeniu EKUZ pokryje koszty transportu medycznego, więc na pytanie czy potrzebne jest nam ubezpieczenie dobrowolne powinno się odpowiedzieć tylko jaką sumę ubezpieczenia potrzebujemy.

www.dariuszkasica.pl

więcej informacji na temat ubezpieczenia Globtroter na naszej stronie lub u nas w agencji, zapraszamy.

Przezorny zawsze ubezpieczony !

Allianz Dariusz Kasica +48 604 610 748