poważne zachorowaniePoważne zachorowania jako umowa dodatkowa w ubezpieczeniach na życie.

Zastanawiasz się po co ci to ? Poważne zachorowania lub jak nieraz występuje określenie poważne zachorowanie, jest umową dodatkową, która zapewni Ci pomoc w przypadku wystąpienia jednej z 20 lub 36 jednostek chorobowych, wówczas nie martwisz się czy ale gdzie się leczyć, wiadomo jak to działa jak masz odpowiednie środki to zawsze łatwiej i szybciej, a czas ma tu niejednokrotnie bardzo istotne znaczenie. Udostępniamy Ci bardzo elastyczną umowę dodatkową w postaci poważnych zachorowań, którą możesz objąć również swoją rodzinę, a dodatkowo w trakcie trwania umowy możesz zmieniać sumy ubezpieczenia.

Niewątpliwą zaletą naszego ubezpieczenia są wysokie sumy ubezpieczenia nawet do 1 000 000 złotych oraz szeroki zakres ochronny.Allianz - Poważne zachorowania

Jak ważne jest to, aby posiadać umowę dodatkową ubezpieczenie poważne zachorowania, mogą się Państwo dowiedzieć pytając się osób wśród najbliższego otoczenia ile kosztuje zakup leków i jakie są koszty leczenia związane z poważnym zachorowaniem, nawet aby skorzystać z wizyty u specjalisty aby zdążyć musimy zapłacić, bardzo często okazuje się, że w placówkach podległych NFZ limity się skończyły lub wystąpił jakiś inny powód aby nasza wizyta skończyła się na prywatnej konsultacji u lekarza.

Dodatkowo koszty potęgują częste wyjazdy na badania i kontrole, tak więc nie tylko wizyty lekarskie i zakup leków, ale również inne niespodziewane wydatki.

Więc czy warto wykupić poważne zachorowanie, zastanów się chwilę, nie będziemy podpowiadać, że warto.

Niewątpliwą zaletą umowy „poważne zachorowania”  jest wielokrotność wypłat a nie zrywanie umowy po pierwszej wypłacie, gdyż ubezpieczenie zapewnia wielokrotność wypłat w sytuacji wystąpienia kilku niezwiązanych ze sobą zachorowań.

 

Related Post