Plan na życiePlan na życie

Czy zastanawiałaś (zastanawiałeś)  się już jaki masz Plan na życie?

TU Allianz Życie pomaga dokonać wyboru, poprzez wprowadzenie szytych na miarę trzech Planów:

  • Plan na dziś i jutro
  • Plan z gwarancją kapitału
  • Plan pełnej ochrony

Plany na życie w ofercie TU Allianz Życie są szyte na miarę dosłownie, gdyż w zależności od Planu i okresu w jakim się Twój plan zmienia możesz dopasowywać zakres zgodnie z Twoimi preferencjami, w górę i w dół czyli dokładasz lub odejmujesz a Plan na życie trwa nadal.

Plany ułożone są tak, aby można było wybrać co jest dla Ciebie najważniejsze, czy zabezpieczenie Rodziny, czy zabezpieczenie Twojej przyszłości, Czy jedno i drugie, niezależnie od tego, który Plan wybierzesz masz możliwość dołączania umów dodatkowych, np. leczenie w szpitalu, Allianz Best Doctors, assistance i inne

Plan na dziś i jutro – jako zabezpieczenie Ciebie i Twojej rodziny, możesz ubezpieczyć Siebie, współmałżonka lub partnera i dzieci .

Plan z gwarancją kapitału, w momencie podpisywania umowy wiesz ile odłożysz na przyszłość i jaką sumę otrzymają Twoi bliscy jakby Ciebie zabrakło.

Plan pełnej ochrony jest ubezpieczeniem terminowym na życie, w którym możesz rozbudować zakres ubezpieczenia o umowy dodatkowe.

Plan pełnej ochrony TU Allianz Życie Polska S.A. - agent Dariusz Kasica

Plan pełnej ochrony

Jeżeli jesteś zainteresowany Swoim Planem to zadzwoń, wyślij SMS lub napisz a przedstawimy Ci zakres i pomożemy razem ułożyć Twój Plan dopasowany do Twoich aktualnych potrzeb, dlaczego aktualnych ? ponieważ Palny rozwijają się razem z Tobą i możesz dokonywać zmian tak jak zmiany dokonują się w Twoim Życiu.

zapraszamy: Plan na Życie układaj z TU Allianz Życie Polska S.A.

Agent Allianz Dariusz Kasica – Żary ul. Podwale 10

 

Related Post