Nowe stawki OC AC pakietoweAgencja Allianz Żary ul. Podwale 10 tel. 68 479 44 20

Nowe stawki OC AC pakietowe

WITAM !

Miło nam jest poinformować  obecnych i nowych klientów o nowych stawkach w pakietach OC,AC nowe stawki weszły w życie 20.11.2014 roku zapraszamy !!! sprawdź naprawdę warto !!!

Stawki są adekwatne do odpowiedzialności, w związku z tym każdy ma inną.

Wiele zależy od wielu czynników, ale są one uzależnione w zależności od potrzeb naszego klienta.

www.allianz.pl

W przypadku ubezpieczenia OC i AC oferta zależna jest od wielu czynników, nie tylko zależy to od historii ubezpieczenia ale również od rodzaju samochodu który posiadamy. Zakres ubezpieczenia również jest do wyboru ubezpieczonego, który jest dostosowany do potrzeb i wymogów które wymagane są przez leasingodawcę.

Nowe stawki OC AC pakietowe

Pakiety są bardzo ważne, które mamy do wyboru w zakresie i opcjach 😉

Szukamy rozwiązań zgodnie z potrzebami, przedstawiamy rozwiązania które są rozwiązaniami przedstawianymi osobom ubezpieczonym, dlatego jest to jeden z kluczowych elementów w ubezpieczeniu pojazdu.

Nowe stawki nie są stawkami, które są najtańsze ale to są stawki, które są adekwatne do ryzyka.

Pamiętaj takie ceny nie trwają wiecznie, więc spiesz się i nie zastanawiaj się nad innym rozwiązaniem, które zapewnia szeroki zakres i opcję ubezpieczenia.

 

Related Post

OC informatyka

OC przedsiębiorcy prowadzącego działalność w zakresie projektowania, wykonawstwa systemów komputerowych oraz doradztwa komputerowegoOC przedsiębiorcy prowadzącego działalność w zakresie projektowania, wykonawstwa systemów komputerowych oraz doradztwa komputerowegoJakiego rodzaju jest to ubezpieczenie? Jest to dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej ogólnej z Działu II z Grupy 13 zgodnie z ustawą o działalności ubezpieczeniowej i reasekuracyjnej, za szkody wyrządzone osobom