Moja Podróż . .Moja Podróż, nowe ubezpieczenie turystyczne, jest chętnie wybierane przez Waszych klientów. Przypominamy jego atuty oraz przekazujemy dwa materiały: o zaletach ubezpieczenia podróży w Polsce i za granicę. 

Moja Podróż zawiera wiele atrakcyjnych rozwiązań, takich jak:

  • uproszczona ścieżka sprzedaży – 4 zdefiniowane pakiety w podróży zagranicznej i 3 pakiety w podróży po Polsce,
  • koszty leczenia aż do 5 mln zł,
  • odpowiedzialność cywilna w życiu prywatnym do 2 mln zł,
  • następstwa nieszczęśliwych wypadków (NNW) do 150 000 zł w pakiecie Max w podróży zagranicznej,
  • przewóz Ubezpieczonego (w tym transport zwłok) bez ograniczeń kwotowych w postaci limitu,
  • brak zwyżki za rodzaj wykonywanej pracy i uprawianie sportów rekreacyjnych,
  • a także w zakresie ochrony rezygnacja z powodu nagłego zachorowania, w tym zaostrzenia objawów choroby przewlekłej, COVID-19 lub innej choroby w związku z którą ogłoszono epidemię.

Moja Podróż to doskonała oferta dla osób, które planują wakacje, ale również dla często podróżujących w celach służbowych: po Polsce, jak i zagranicę.

Załączamy dwa materiały, które mogą Wam się przydać w sprzedaży ubezpieczenia turystycznego na krajowe wyjazdy oraz dla wyjeżdżających dalej.

owu-ubezpieczenie-turystyczne

MPEN-O01_04-23

MMPK-FO1

Leave a Reply

Related Post

ubezpieczenie OC Kancelarii prawnej

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywania zawodu – Ubezpieczenie OC kancelarii prawnej (Klauzula nr 2)Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywania zawodu – Ubezpieczenie OC kancelarii prawnej (Klauzula nr 2)Co jest przedmiotem ubezpieczenia ? ✓ Odpowiedzialność cywilna (OC) Ubezpieczonego za szkody poniesione przez osoby trzecie wskutek uchybienia popełnionego przez Ubezpieczonego w związku z wykonywaniem zawodu adwokata lub radcy prawnego,