Agent Allianz Complex Dariusz Kasica Aktualności Jedna rzecz, która jest ważna

Jedna rzecz, która jest ważnaUbezpieczenie, które procentuje z nami masz pewność !

zapraszam Żary, ul. Podwale 10 tel. +48 604 610 748

Jedna rzecz, która jest ważna , to solidny partner.

Posiadając ubezpieczenie pakietowe w TUiR Allianz Polska S.A. masz pewność, że jesteś w dobrych rękach, wybór zakresu ubezpieczenia zależy od Ciebie, cena ubezpieczenia zależy od wielu czynników, które poznasz w trakcie przygotowywania kalkulacji.

Ubezpieczenia OC/AC/NNW/Assistance/Szyby/Równa droga w różnych opcjach do wyboru również z możliwością ochrony prawnej .

Ubezpieczenia komunikacyjne OC, czyli obowiązkowe możesz rozszerzyć również o dodatkowe opcje np. assistance opony, assistance akumulator, assistance paliwo lub razem oraz dodatkowo dołączyć ochronę utraty zniżki w obowiązkowym ubezpieczeniu odpowiedzialności cywilnej.

W pakietach ubezpieczeń komunikacyjnych masz do wyboru również różne opcje usług dodatkowych assistance, oraz różne sumy ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków.

Następstwa nieszczęśliwych wypadków w skrócie NNW możesz wybrać dla sumy ubezpieczenia 10000, 30000, 50000, 100 000 zł zależy to od wariantu ubezpieczenia OC/AC.

Jedna rzecz, która jest ważna – zapamiętaj to hasło, abyś miał silnego partnera wybierz nas.

więcej na www.allianz.pl

TUiR Allianz Polska S.A. jest wielokrotnym laureatem nagrody „złoty zderzak” wejdź na oficjalną stronę towarzystwa i poczytaj o tym, sprawdź w serwisach poświęconych motoryzacji lub w gazecie ubezpieczeniowej, nie boimy się chwalić tym co mamy w ofercie.

Zaufało nam już wielu klientów, zaufaj nam Ty.

Jeżeli zdecydujesz się na ubezpieczenie Autocasco dodatkowo możesz skorzystać z aplikacji na telefon lub tablet i uprościć sobie ewentualne zgłoszenie szkody, gdyż z aplikacji możesz zgłosić szkodę, wezwać assistance, a jak nie wiesz gdzie dokładnie się znajdujesz aplikacja zrobi to za Ciebie i wyśle odpowiednie współrzędne do odpowiednich służb assistance.

Related Post

Ubezpieczenie OC pracowni projektowej / pracowni projektowaniaUbezpieczenie OC pracowni projektowej / pracowni projektowaniaUbezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywania zawodu – OC pracowni projektowej / pracowni projektowania wnętrz.   Na mocy niniejszej klauzuli, Allianz obejmuje ochroną ubezpieczeniową odpowiedzialność cywilną Ubezpieczonego przedsiębiorcy za szkody