dla Polaków za granicąubezpieczenie pracy za granicą

dla Polaków za granicą

https://polakzagranica.msz.gov.pl/

Bardzo przydatne miejsce, w którym zamieszczono porady dla Polaków podróżujących po świecie.

Polak za granicą – jest udostępniony przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych, jeżeli chce wiedzieć co jest niezbędne w podróży do danego kraju wpisz ten kraj w wyszukiwarkę, a uzyskasz niezbędną wiedzę przydatną w podróży, za granicami naszego kraju. Warto wiedzieć co i gdzie wypada, a czego nie powinniśmy robić, jaką walutę dostępną mamy w danym kraju. Przydaje się również wiedza na temat placówek dyplomatycznych.

Pamiętaj, sprawdź również kiedy powinieneś się obowiązkowo ubezpieczyć, ubezpieczenia z reguły są dobrowolne, ale w wielu krajach brak ubezpieczenia oznacza wielkie problemy lub straty finansowe.

Dla Polaków za granicą:

Oferujemy Ubezpieczenie Allianz Globtroter, które daje Ci możliwość spokojnego wypoczynku bez zbędnych trosk.

Wybór zakresu zależy od ubezpieczającego, może zawierać między innymi koszty leczenia i assistance, NNW, OC w życiu prywatnym, ubezpieczenie bagażu podróżnego, ubezpieczenie sprzętu elektronicznego, ubezpieczenie sprzętu sportowego, opcję praca i wiele innych umów dodatkowych.

Zapraszam

Dariusz Kasica tel. 604610748

Pamiętaj naszą polisę możesz otrzymać również na e-mail , jeżeli znajdujesz się już za granicą to okres karencji wynosi tylko 3 dni.

 

Related Post