chcesz inwestować
Chcesz inwestować

Jeżeli chcesz inwestować zacznij z Planem na dziś i jutro.

Wybierz swój „Plan na dziś ” , w którym możesz skorzystać z trzech funduszy modelowych, lub inwestujesz samodzielnie, wybór zawsze zależy od Ciebie i stopnia ryzyka jaki jesteś w stanie zaakceptować.

Więcej informacji w naszym biurze.

Pamiętaj inwestowanie zawsze jest związane z ryzykiem kursowym, dlatego wybór jaki dokonasz jest powiązany z konsultacjami i analizą potrzeb.

https://www.allianz.pl/inwestycje,119.html

Plan na dziś i na jutro jest bardzo rozbudowanym ubezpieczeniem na życie z możliwością inwestycji, jeżeli myślisz o dodatkowych środkach na przyszłość, to wybierz ubezpieczenie podstawowe + inwestycje na KSD (konto swobodnego dostępu).

KSD – jest kontem, na które wpłacasz kiedy chcesz, ile chcesz dodatkowo masz do niego dostęp przez e-serwis, z konta możesz również wypłacać środki w razie gdy ich potrzebujesz. Wszystko regulują OWU ULTR.

Osoby zainteresowane zapraszam.

Related Post

OC informatyka

OC przedsiębiorcy prowadzącego działalność w zakresie projektowania, wykonawstwa systemów komputerowych oraz doradztwa komputerowegoOC przedsiębiorcy prowadzącego działalność w zakresie projektowania, wykonawstwa systemów komputerowych oraz doradztwa komputerowegoJakiego rodzaju jest to ubezpieczenie? Jest to dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej ogólnej z Działu II z Grupy 13 zgodnie z ustawą o działalności ubezpieczeniowej i reasekuracyjnej, za szkody wyrządzone osobom

ubezpieczenie OC Kancelarii prawnej

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywania zawodu – Ubezpieczenie OC kancelarii prawnej (Klauzula nr 2)Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywania zawodu – Ubezpieczenie OC kancelarii prawnej (Klauzula nr 2)Co jest przedmiotem ubezpieczenia ? ✓ Odpowiedzialność cywilna (OC) Ubezpieczonego za szkody poniesione przez osoby trzecie wskutek uchybienia popełnionego przez Ubezpieczonego w związku z wykonywaniem zawodu adwokata lub radcy prawnego,