Agent Allianz Complex Dariusz Kasica Aktualności Allianz Opieka Zdrowotna małe

Allianz Opieka Zdrowotna małeAllianz Opieka Zdrowotna małe firmy od 3 osób

Dla małych firm dedykowane są gotowe trzy warianty w czterech opcjach Małezdrowie_AllianzŻaryCena pakietu Rodzinnego nie jest zależna od liczby dzieci (obejmuje również dorosłe dzieci do 25 roku życia)

Zaletą jest to, że znasz cenę ubezpieczenia w momencie przedstawiania oferty, cena nie zależy od struktury wiekowo – płciowej, więc jest jedna dla wszystkich osób, które spełniają kryteria przystąpienia.

Myślisz, że ubezpieczenie zdrowotne jest drogie ! Nic bardziej mylnego Ty jako właściciel firmy wykupujesz na swój koszt jedną z opcji ubezpieczenia, która zapewnia twoim pracownikom szybki dostęp do służby zdrowia a przez to skraca okres przebywania pracownika na zwolnieniu lekarskim, pamiętaj to ty płacisz za pierwsze 30 dni zwolnienia, więc zastanów się jaki to jest koszt. Dodatkowo masz możliwość wrzucenia takiego ubezpieczenia w koszty, więc nie do końca jest ono drogim rozwiązaniem a niejednokrotnie okazuje się, że jest rozwiązaniem oszczędzającym twoje pieniądze.

W większych firmach koszt przeliczany jest na podstawie przedstawionej struktury wiekowo płciowej, więc możemy określić dopiero po wpisaniu do systemu i przeliczeniu.

Ubezpieczenie Allianz Opieka Zdrowotna przeznaczone jest dla właścicieli firm, którzy chcą być doceniani przez swoich pracowników poprzez odpowiednie pakiety socjalne, pracownik może dokupić na własny koszt opcję rodzinną, w ten sposób pracodawca opłaca koszt pracownika resztę opłaca pracownik.

Related Post

ubezpieczenie OC Kancelarii prawnej

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywania zawodu – Ubezpieczenie OC kancelarii prawnej (Klauzula nr 2)Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywania zawodu – Ubezpieczenie OC kancelarii prawnej (Klauzula nr 2)Co jest przedmiotem ubezpieczenia ? ✓ Odpowiedzialność cywilna (OC) Ubezpieczonego za szkody poniesione przez osoby trzecie wskutek uchybienia popełnionego przez Ubezpieczonego w związku z wykonywaniem zawodu adwokata lub radcy prawnego,

Ubezpieczenie OC pracowni projektowej / pracowni projektowaniaUbezpieczenie OC pracowni projektowej / pracowni projektowaniaUbezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywania zawodu – OC pracowni projektowej / pracowni projektowania wnętrz.   Na mocy niniejszej klauzuli, Allianz obejmuje ochroną ubezpieczeniową odpowiedzialność cywilną Ubezpieczonego przedsiębiorcy za szkody